escort bursa

bursa escort

perabet giris adresi canli casino perabet grandpashabet 1xbet bahis kacak iddaa alanya escort bayan antalya escort bodrum escort seks hikayeleri whatsapp escort ukraynalı escort

görükle escort escort bayan elit bayan escort escort kızlar bursa vip bayan eskort escort bayanlar escort

Bugun...
SON DAKİKA

MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA TEKİN ÖZKINAY GÜVEN TAZELEDİ

Mustafakemalpaşa iş dünyasının çatı kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meslek Komitesi Seçimlerinde kazanan, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay’ın listesi oldu.İki adaylı yarışa sahne olan seçimlerde, 5 meslek komitesinden 4’ünü Uzkınay’ın beyaz listesi, 1’ini ise Değişim Grubu Adayı Vedat Süngü kazandı.
facebook-paylas
 Tarih: 20-10-2022 23:39:37

MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA TEKİN ÖZKINAY GÜVEN TAZELEDİ

Bu yıl kuruluşunun 41’inci yılını kutlayan Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası’da (MKPTSO), seçim maratonu, 5 meslek komitesi ile başladı

950 üyeden, oy kullanma hakkı bulunan yaklaşık 750’si 1 Ekim tarihinde TSO Hizmet Binası’nda sandık başına gitti.

2018 yılından beri TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Tekin Uzkınay ‘beyaz liste’ ile, Değişim Grubu Adayı Vedat Süngü ise ‘mavi liste’ ile seçimlere katıldı.

SANDIKLAR AÇILDI, HEYECAN BAŞLADI

Sabah saat 09.00’da başlayan oy verme işlemi akşam saat 17.00’a kadar sürerken, sandıkların açılmasıyla listelerde yer alan adaylar heyecan yaşadı. Seçimlerin sonucuna göre 5 meslek komitesinden 4’ünü Uzkınay’ın beyaz listesi, 1’ini ise Süngü’nün mavi listesi kazandı. Vedat Süngü’nün listesinde 4. Grup’ta bulunan Yusuf Bozacı (Aras Kargo) son gün yerini Metin Oruç’a (Oruç Tur)  bıraktı. 5. Meslek Komitesi’nde Uzkınay’ın listesinde yer alan Suat Kıray (Özcan Kolonya-Kozmetik) ile Süngü’nün listesindeki Orhan Erslan (Vaipot)  arasında kazanan, kurayla belirlendi.

TSO yönetim kurulu başkan ve üyeliği, meclis başkanı, disiplin kurulu asıl ve yedek üyeliği ile genel kurul delege seçimleri, meslek komitesi ve meclis seçimlerinin kesinleşmesini takip eden 2 gün içinde yapılacak.

Bu seçimlerin yapılma tarihi Mustafakemalpaşa Seçim Kurulu Başkanlığı’nca belirlendiğinde ayrıca ilan edilecek.

Meslek komitelerinde kazananlar şu isimlerden oluştu; 

1.GRUP; Vedat Süngü (Mavi Köşe), Caner Dink (Dink Gıda) ve Suat Akar (Şapçı Kooperatifi Başkanı)

2.GRUP; Soner Dadak (Dadak Giyim), Ertuğrul Kayhan (Kayahanlar Oto), İlhan Çakmakçı (Çakmakçı Kuyumcu)

3.GRUP; Sinan Taşkın (Taşkın Hafriyat), İbrahim Özmen (Öztrak Özmenler), Abdullah Yağız (Koçaslanlı İnşaat)

4.GRUP; Metin Oruç (Oruç Tur), Nevzat Erdem (Erdemler Otomotiv), Hikmet Alpay (Koşuboğazı Tarımsal Kooperatifi)

5.GRUP; Tekin Uzkınay (ÖZ-TEK), Mehmet Çalışkan (Rani Mobilya), Orhan

Eraslan(Vaipot)

 

Yapılan seçimlerden sonraTicaret Odası Yönetim Kurulu Ve Meclis Başkanlık Seçimleri Sonuçlandı.

 

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin UZKINAY olurken, Meclis Başkanlığına İbrahim ÖZMEN seçildi.

MECLİS

MECLİS BAŞKANI İbrahim ÖZMEN

BAŞKAN YARDIMCISI Ertuğrul KAYAHAN

BAŞKAN YARDIMCISI Metin ORUÇ

KATİP ÜYE Nevzat ERDEM

YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI Tekin UZKINAY

ÜYE Soner DADAK

ÜYE Abdullah YAĞIZ

ÜYE Sinan TAŞKIN

Ü Seçimlerimizin sağlıklı ve huzur içinde geçmesini sağlayan tüm üyelerimize, Meslek Komitesine seçilen üyelerimiz ve Meclis üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar, Mustafakemalpaşa’mıza ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

 YE Mehmet ÇALIŞKAN

Etiketler

  DİĞER EKONOMİ Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
GAZETEMİZ
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI